שירות ייעוץ וניהול השקעות

יועץ השקעות של מסד יבנה וינהל את תיק ההשקעות שלך

בניית תיק השקעות בליווי יועץ השקעות
כיום, ישראלים רבים מעוניינים להשקיע את החסכונות שצברו במטרה להניב רווחים. במידה ושקלתם זאת בעצמכם ואתם מעוניינים לקבל הכוונה בנושא, ייתכן ותוכלו להיעזר בשירותי ייעוץ השקעות.

 למי מתאים השירות?
במסד, כל אדם המחזיק בסכום כסף מעל 100,000 ₪, אותו הוא מעוניין להשקיע באפיקי השקעה שונים יכול לפנות לייעוץ בתחום, גם ללא ידע מקדים בנושא. ניתן לפנות להליך הייעוץ גם לפני בניית תיק השקעות, וגם אם יש ברשותכם כבר תיק מסוג זה.

נעים להכיר, יועץ השקעות
תפקידו של יועץ השקעות הוא להעניק ייעוץ בנוגע לכדאיות השקעה, החזקה או מכירה של ניירות ערך ונכסים פיננסים, באופן אובייקטיבי ומותאם פרטנית לצרכים ולמאפיינים שלכם ולרמת הסיכון הרצויה. .
חלק מהתנאים הנדרשים לעיסוק בייעוץ השקעות הם להיות אזרח או תושב ישראל המחזיק ברישיון מטעם הרשות לניירות ערך, והתנהלות על פי חובות המפורטות בחוק בנושא ייעוץ השקעות, המחייבות בין היתר בייעוץ אובייקטיבי אשר מותאם לצרכי הלקוח.
ההליך מתחלק לשלושה שלבים עיקריים:
לאחר חתימה על הסכם ייעוץ, ההליך מתחלק לשלושה שלבים עיקריים:
 • הבנה ואפיון של צרכי הלקוח: קבלת המידע הנדרש כגון סכום הכסף אותו אתם מעוניינים להשקיע ומטרות ההשקעה וביצוע תאום ציפיות לגבי רמת הסיכון הרצויה בהתייחס להשקעה בהתאם לאופי הלקוח טעמיו וצרכיו..
 • המלצות להרכב תיק השקעות ו/ או להשקעה בנכסים ספציפיים: בהתבסס על הצרכים והמאפיינים שלכם, היועץ יציג בפניכם את ההמלצות לבניית תיק המותאם עבורכם לאורך זמן. 
 • ליווי שוטף: במסגרת השירות יבוצע מעקב אחר תיק ההשקעות ויינתנו המלצות מותאמות בהתאם לחוות הדעת המקצועית
מה תקבלו בייעוץ?
תפקידו של יועץ ההשקעות הוא  להמליץ על בניית תיק אופטימלי המותאם לכם אשר מתבסס על הצרכים והמאפיינים שלכם וללוות אתכם מבחינה מקצועית במסגרת השירות . כך, תוכלו ליהנות מניסיון וידע מקצועיים, המגובים ביחידות מחקר המרכזות את המידע הרלוונטי , לקבל פתרונות השקעה מותאמים ולחסוך זמן רב של מחקר עצמאי.
 
שירותים מתקדמים בתחום הייעוץ: 
 • Advise.me- שירות ייעוץ השקעות פורץ דרך וחדשני המאפשר ליהנות מקבלת המלצות מותאמות לתיק ההשקעות שלך ישירות לנייד וגם מביצוע הפעולות בקלות ישירות ממסך ההמלצה באפליקציה
 • Second Opinion - מאפשר לך לקבל חוות דעת נוספת על תיק ההשקעות שלך ללא עלות, גם אם אין לך חשבון במסד. לשם כך יש לפנות למוקד מסד.
 • Dream Team (ייעוץ ממוקד אגד קרנות) - פתרון השקעה חדשני באמצעות מספר מנהלי השקעות מובילים, עם מעקב של יועץ מומחה להשקעות, אשר יתאים לך באופן אישי תיק השקעות המורכב ממספר תיקים של מנהלי השקעות מובילים בישראל ובאובייקטיביות מלאה (באמצעות השקעה באגד קרנות- האגד כולל מספר קרנות נאמנות של אותו מנהל, אשר מרכיבות תיק כולל בהתאם ל"אני מאמין" של בית ההשקעות). היועץ יעקוב אחר ביצועי תיק ההשקעות וימליץ לך להתמקד במנהלי השקעות מובילים ובהתאם, לבצע שינויים בהשקעה (ללא עמלות קניה ומכירה לבנק.
  היתרון הינו בפיזור השקעות בין מגוון מנהלי השקעות- יחד עם קבלת ליווי מקצועי ע"י יועץ ניהול השקעות.
  כמו כן, להשקעה באמצעות אגד קרנות קיים יתרון מיסויי מכיוון ששינויים בתוך האגד ( החלפת קרנות) אינם מהווים אירןע מס.
  ראוי לציין כי השירות מיועד ללקוחות פרטיים, בכפוף לתנאי הסף של הצטרפות לשירותי ייעוץ בבנק ( מינ' השקעה - 50 אש"ח).
 • מרכזי ייעוץ השקעות מותאמים למגוון סוגי הלקוחות- -  שירותי ייעוץ מותאמים ע"י יועצי השקעות מקצועיים המצוידים בכלים מתוחכמים ובמיטב המערכות התומכות, אשר ישמחו להעניק לך ליווי מקצועי צמוד, המותאם לצרכיך וקשוב להעדפותיך
שירותים מתקדמים בתחום שוק ההון: 
 • מערכת SmarTrade - מערכת מסחר חכמה וראשונה מסוגה בארץ, המאפשרת בניית אסטרטגיות מסחר ויצירת התראות בתיק ההשקעות של הלקוח
 • מערכת דוכיפת- מערכת מסחר מקצועית, המאפשרת מסחר בבורסת ת"א, אירופה וארה "ב עם אפשרות למתן פקודות מתקדמות און ליין והטבות עמלה ייחודיות
 • קורס מסחר דיגיטלי בשוק ההון- הבנק הבינלאומי, הבנק מוביל בתחום שוק ההון ומספק ללקוחותיו כלי מסחר מתקדמים ומגוונים, גאה להציג בפניכם את האקדמיה המקוונת למסחר עצמאי. בקורס המקוון ניתן ללמוד במסגרת סדרת השעורים מונחים בשוק ההון, יסודות המסחר העצמאי, פסיכולוגיה בשוק ההון, תפקיד המניות בתיק, סקטורים, אפשרויות השקעה, חשיפה גיאוגרפית, תמהיל השקעות נכון ועוד .
 • סנטימנטים חדשותיים- הצגת הסנטימנטים החדשותיים  על ני"ע הנסחרים בארה"ב 
 • סימולציית מס לתיק ההשקעות- ניתן לבצע סימולציית מס לתיק ההשקעות שלכם בקלות ובפשטות תוך כדי אפשרויות סינון ובחירה לניירות ספציפיים ושערי מסחר עדכניים
 • מסחר ב- PRE-MARKET- שירות המאפשר מתן הוראות  PRE-MARKET (מסחר מקדים) למניות הנסחרות בבורסות ארה"ב לכלל הלקוחות הרשאים לפעול בשוק המניות האמריקאי ופועלים באמצעות אתר האינטרנט.

ניהול השקעות

השירות כפוף לחתימה על הסכם ייעוץ ולתנאים המלאים המפורטים במסמכי הבנק. אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן השירותים. הבנק רשאי לשנות את תנאי השירותים או להפסיקם בכל עת.