• בעידן שבו האפשרויות הן בלתי מוגבלות, ההיצע עצום והצרכים רבים ומשתנים, הצורך ליהנות מייעוץ פיננסי אישי ומקצועי, ממערכות מתקדמות ומפתרונות המותאמים במיוחד עבורך, הינו חשוב מתמיד.
  בנק מסד מזמין אותך להצטרף לשירותי הבנקאות הפרטית וליהנות משירות אישי וליווי צמוד, המבוסס על מיומנות מקצועית גבוהה, על הכרות עמוקה עם הצרכים המיוחדים של עובדי הוראה, וכן על פתרונות איכות בהתאמה אישית לכל לקוח.

  • כלקוח הבנקאות הפרטית תהנה ממחלקה ייעודית בסניף הכוללת יועצים ובנקאים אישיים שיעמדו לרשותך ועבורך בכל עת לכל צורך ולכל שאלה. בנוסף, תוכל ליהנות משירותי ייעוץ מתקדמים הניתנים ע"י מערך הייעוץ המקצועי של הבנק הנתמך במערכות פיננסיות מהמובילות והמתקדמות בתחומן.

   בבנק מסד לקוחות בנקאות פרטית נהנים ממגוון הטבות:

   • בניית תיק השקעות ע"י יועץ בכיר מהנהלת הבנק וליווי פיננסי צמוד ומקיף על ידי יועץ אישי בסניף
   • הנחה בדמי ניהול פיקדון ניירות ערך
   • הטבות בעמלות בפעילות באופציות מעו"ף ובניירות ערך זרים
   • הנחה בעמלת העברה נכנסת ויוצאת במט"ח
   • ריביות אטרקטיביות בפקדונות ותוכניות חסכון לפרקי זמן שונים


   אשראי ישיר 
   כלקוח הבנקאות הפרטית של בנק מסד, תוכל להפוך תוכניות למעשים במהירות ובלחיצת כפתור. אצלנו תוכל לקבל באופן מיידי הלוואת אשראי קלה ופשוטה שתאפשר להגשים מטרות כבר בעתיד הקרוב. 
   לפרטים למידע נוסף אודות אשראי ישיר >


   שירותי הבנקאות של מסד - שירות סביב השעון
   בעידן הטכנולוגי של היום, חשוב יותר מתמיד, להיות זמין, נגיש ומעודכן. שירותי הבנקאות המתקדמים של מסד, מאפשרים לך לקבל מידע מקיף ועדכני על חשבונך ולבצע פעולות בנקאיות בקלות ובנוחות, מכל מקום, בכל רגע, כל הזמן.

   מסד Call >

   מסד באינטרנט >

   מסד ב-SMS >

   מסד בסלולר >

   דואר און ליין >

   כרטיסי אשראי יוקרתיים 
   ללקוחות הבנקאות הפרטית כלקוח הבנקאות הפרטית תוכל לבחור ממגוון כרטיסי האשראי היוקרתיים של ישראכרט ואמריקן אקספרס,  וליהנות משלל הטבות.
   למידע נוסף אודות כרטיסי אשראי>

   קביעת פגישת  יעוץ
   לייעוץ  הפיננסי חשיבות רבה לעתידך. אנו ממליצים לקיים שיחת ייעוץ מקצועית, בפגישה אישית, עם אחד מיועצי ההשקעות המורשים בבנק המשלבת מערכות ייעוץ מתקדמות. את פגישת הייעוץ מומלץ לקבוע מראש, כדי לאפשר ליועץ להתכונן כראוי ולהציע לך את השירות הטוב ביותר. לקביעת פגישת ייעוץ יש לפנות לאחד מסניפינו.
   למידע נוסף אודות ייעוץ פיננסי >